20 lat Ad Astry – okiem Pani Rektor Bogumiły Kaniewskiej

Zdjęcie prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

20 lat to idealna okazji aby spojrzeć w przeszłość i zastanowić się nad kierunkami rozwoju Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych Ad Astra. To również czas refleksji nad wyzwaniami, ale też okazja do świętowania. Dziękujemy Pani Rektor, za nieustające wsparcie oraz integrowania naszej społeczności.

Napisy do filmu

Jako Rektor Uniwersytetu im.Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem niesłychanie dumna z tego, że inicjatywa Stowarzyszenie Ad Astra tak pięknie się rozwinęła na naszym uniwersytecie. Zawsze wspominam z największą sympatią nasze spotkania, podczas choćby obozów adaptacyjnych w Gułtowach czy tu, w Poznaniu.

Myślę, że Państwa aktywność jest znakomitą reklamą, znakomitą promocją naszego uniwersytetu. Trzymam kciuki i życzę, żebyście Państwo tę działalność kontynuowali tak wspaniale, jak dotychczas.