Letnia Szkoła Języka Angielskiego 2024

Napis letnia szkoła języka angielskiego 2024 Górki Zachodnie

Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra” serdecznie zapraszają studentów z niepełnosprawnościami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kolejną edycję Letniej Szkoły Języka Angielskiego z elementami żeglarstwa dla studentów z niepełnosprawnościami. Wydarzenie odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego AZS w Gdańsku w dniach od 14.07 do 22.07.2024 r.

Koszt udziału studenta wynosi jedyne 400 zł!

Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich ze Studium Językowego UAM. W trakcie pobytu uczestnicy będą mogli żeglować na jachtach zatokowych oraz korzystać z dostępnej w AZS odnowy biologicznej i nowoczesnej sali wykładowej. Ośrodek AZS jest dostępny i przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

W trakcie wyjazdu zapewniamy:

• zakwaterowanie (8 noclegów) w nowoczesnym Hotelu Galion;
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja);
  • możliwość korzystania z odnowy biologicznej i siłowni w ośrodku;
  • udział w zindywidualizowanych zajęciach z języka angielskiego w małych grupach;
  • zajęcia przybliżające tematykę żeglarską;
  • ubezpieczenie NNW;
  • dodatkowe atrakcje

Opłata za udział nie obejmuje:

• Kosztów dojazdu

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 maja 2024r.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Anna Rutz
Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami