24.08.2023

Rekrutacja do badania osób neuroróżnorodnych i z niepełnosprawnością

Na zdjęciu młoda, uśmiechnięta dziewczyna na wózku i w okularach przed laptopem.

Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami UAM poszukuje osób neuroróżnorodnych i z niepełnosprawnością, które kandydowały na studia lub już studiują, do wywiadów pogłębionych w formie online.

Spotkanie będzie polegało na swobodnej rozmowie. Wymagany jest dostęp do komputera, internetu oraz włączona kamera.

Czas trwania badania to maksymalnie 1 h.

W ramach podziękowania każdy uczestnik otrzyma bon o wartości 200 zł do Allegro.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy Strona otwiera się w nowej karcie

Badanie realizowane w ramach projektu: Zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy internetowej z zasobami bazy wiedzy na temat wsparcia osób z niepełnosprawnościami na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Platforma internetowa została przewidziana w ramach projektu POWR.03.05.00-00-A095/19 „Uczelnia otwarta dla wszystkich uczelnią na miarę XXI wieku”.

Zestaw znaków: Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska i Unia Europejska europejski Fundusz Społeczny.