27.09.2021

Wystąpienie zagraniczne VI Forum Uczelnianych Pełnomocników ds. Osób z Niepełnosprawnością

Plakat promujący wykład będący częścią VI Forum Uczelnianych Pełnomocników ds. Osób z Niepełnosprawnością.

Biuro UAM Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami ma zaszczyt zaprosić na wykład „Math for Blind and Low Vision People: State of the art and future perspectives”, który odbędzie się 29 września 2021 r. o godz. 14:00 (czasu wschodnioeuropejskiego) w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom.

Prelegenci: Prof. Klaus Miesenberger i prof. Bernhard Stöger z Uniwersytetu Johannesa Keplera w Linz zaprezentują współczesne metody adaptacji zajęć matematycznych do potrzeb studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami wzroku.

Wykład będzie tłumaczony na język polski oraz polski język migowy.

Wydarzenie jest częścią VI Forum Uczelnianych Pełnomocników ds. Osób z Niepełnosprawnościami finansowanego z projektu POWR.03.05.00-00/A095/19-00 „Uczelnia otwarta dla wszystkich uczelnią na miarę XXI wieku”

Wypełnij formularz zgłoszeniowy Strona otwiera się w nowej karcie

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udzielają:

• Anna Rutz: kierowniczka projektu „Uczelnia otwarta dla wszystkich uczelnią na miarę XXI wieku”;
    mail: arutz@amu.edu.pl, tel.: 539 869 407
  • Dominika Hoft: młodsza specjalistka ds. osób z niepełnosprawnościami;